This is alternative content.

مصاحبه بازیکنان اسپانیا؛ فکر نمی‌کردیم قهرمان شویم‎

مصاحبه بازیکنان اسپانیا؛ فکر نمی‌کردیم قهرمان شویم‎

نیوشا انصاری فرد  

اختصاصی طرفداری - صحبت‌های بازیکنان اسپانیا پس از قهرمانی در جام چهاردهم.

آلبا، مدافع اسپانیا
امسال اولین حضور من در یورو بود . آنها از قبل تاریخ را ساخته بودند و حالا من هم امسال به همراه آنها تاریخ خواهم ساخت. من واقعا خوشحالم و هنوز نمی‌توانم باور کنم، اما کم کم در آن غرق خواهم شد. ما در حال حاضر با تیم جشن برگزار می‌کنیم. یک یورو بسیار خوب را تجربه کردم.
با توجه به گل به ثمر رسیده آلبا گفت: مردم شهر من، خانواده‌ام و دوستانم به من گفتند که در این بازی گل به ثمر خواهم رساند که در نهایت گفته آنها درست بود.

در مورد انتقال به بارسلونا خوشحال هستم. این یک توافق بین دو باشگاه والنسیا و بارسلونا است. صادقانه بگویم، همه چیز به خوبی‌ پیش می‌رود و از تمام اتفاقاتی که برای من در حال رخ دادن است راضی‌ هستم. و حالا درباره مردم شهرم فکر می‌کنم، کسانی‌ که بسیار زیاد از من حمایت کردند؛ خانواده ام، دوستانم، پدر بزرگ و مادر بزرگانم و همه کسانی‌ که پشت من بوده اند.

 

آربلوئا، مدافع اسپانیا
قهرمانی امشب باعث شد تا احساس غرور کنم. ما به چیزی دست یافتیم که هیچکس تا به حال به آن دست نیافته، و این نشان میدهد دستیابی به آن چقدر سخت است. ما بسیار خوش شانس بودیم که با اولین موقعیت، اولین گل را به ثمر رساندیم، و بعد از آن احساس خوبی‌ برای ادامه داشتیم. ما یک بازی فوق‌العاده در مقابل تیمی که در مسابقات یورو بسیار خوب بازی کرده و سزاوار حضور در فینال بود را ارائه دادیم.

از این دوره مسابقات بسیار راضی‌ بودم، مسابقاتی لذت‌بخش را تجربه کردم. کار ما واقعا خوب بود، همهٔ ۲۳ نفرمان، احساسی‌ بیش از خوشحالی‌ داریم. این خوشحالی را بالاتر از همه به خانواده‌ام تقدیم می‌کنم که همیشه مرا حمایت کردند، چرا که بدون کمک آنها من اینجا حضور نداشتم، و همچنین مردمی که همیشه پشتیبان من بودند. از آنها نیز متشکرم.

ما می‌خواهیم پیروزی را ادامه دهیم. می‌دانیم قهرمانی‌های آینده بیشتر و سخت تر هستند، اما متوقف نخواهیم شد.

 

فابرگاس، هافبک اسپانیا
من خیلی‌ خوشحالم. حقیقت این است که همه چیز به خوبی‌ شروع شد و ما قهرمان یورو ۲۰۰۸ شدیم. در آن زمان، قبل از مسابقات، فکر نمی‌کردیم قهرمان شویم. اما وضعیت طور دیگری شد و حالا سه قهرمانی پیاپی به دست آوردیم. باور نکردنی است. شوکه هستم و هیچ چیزی برای گفتن ندارم. کلمات از بیان احساسات من قاصر هستند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند چرا که تیم ما جوان است.

از لحاظ روانی‌ و اعتماد به نفس تغییر کرده ایم. ما یک تیم سخت‌کوش هستیم، بسیار متواضع و منظم. تا کنون هیچ مشکلی‌ وجود نداشته است، همه تیمی‌های من بسیار مسئول هستند و هیچکس حتی دیر هم سر جلسات نیامده است. حقیقت این است که چیز‌های کوچک ما را به گروهی بزرگ تبدیل کرده است.

من برای حمایت از تیم در طول این دوره طولانی‌ از مسابقات بسیار تلاش کردم. همچنین از تیم برای اعتمادی که به من داشت و استفاده از من در مسابقات قدردانی‌ می‌کنم.
این شادمانی را به همه کسانی‌ که به تازگی از میان ما رفته‌اند تقدیم می‌کنم، همانطور که بر روی پیراهن من نوشته، به میکی روکه، مانولو پرسیادو، دانیل خارکه و آنتونیو پوئرتا. امروز برای آنها و خانواده و دوستانشان هم روز خاصی است. امیدوارم اوقات خوبی‌ را سپری کرده باشند. ما به یاد آنها بودیم و مطمئنم کسانی‌ که آن بالا هستند هم برای ما خوشحالی می‌کنند.خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

This is alternative content.


برای پیشنهاد این نوشته به دیگران و نظر دادن وارد شوید

برای نظردادن وارد شوید.


برچسب‎ها   اسپانیا یورو۲۰۱۲