This is alternative content.

ناینگولان: دو مساله می‌تواند مانع از امضا قرارداد من با یوونتوس شود

ناینگولان: دو مساله می‌تواند مانع از امضا قرارداد من با یوونتوس شود

مهراد الادینی  

milanista.ir - میلان در طول فصل گذشته او را تحت نظر داشته است، و همواره کیفیت قدرت بدنی و تکنیکی او را مورد تحسین قرار داده است. ناینگولان در عین حال که از قدرت بدنی بالایی برخوردار است، به عنوان یک هافبک میانی از تکنیک و ضریب هوشی بالایی نیز سود می‌برد. میلان هرگز در مورد ارائه پیشنهاد رسمی به کالیاری برای راجا ناینگولان پا پیش نگذاشته است، اما به همان صورت مسئولان میلان همواره از علاقه خود برای به خدمت گرفتن این هافبک 24 ساله بلژیکی سخن گفته‌اند.

 

اما به نظر می‌رسد یوونتوس برای به خدمت گرفتن این بازیکن بلژیکی پا پیش گذاشته است و تا حدودی توافقات برای به خدمت گرفتن وی و پوشیدن پیراهن بیانکونری از سوی وی مسجل شده است:

من با یوونتوس توافقاتی حاصل کرد‌ه‌ام، حتی مدیر برنامه‌های من برگه قرارداد تنظیم شده از سوی باشگاه یوونتوس را به من نشان داد، اما دو مساله می‌تواند مانع از امضای این قرارداد از سوی من شود. مسائل مالی، و همچنین علاقه ای که باشگاه‌های دیگری مانند میلان، اینتر، ناپولی، و حتی زنیت به من خواهند داشت می‌توانند تصمیم من برای امضا کردن این قرارداد را تغییر دهند. اما من هنوز صبر می‌کنم و تا پایان آگست منتظر تمام پیشنهادات خواهم ماند، و در صورتی که پیشنهاد قابل توجه دیگری دریافت نکنم، قرارداد با یوونتوس را به امضا خواهم رساند. البته مساله مالی همه چیز نیست، و من اکنون 24 سال سن دارم، و باید به فکر یک پیشرفت بزرگ در دوران حرفه ای خود باشم. اگر من به روسیه بروم زندگی خود را تضمین خواهم کرد چرا که آنها دستمزد خوبی به من پیشنهاد کرده اند، اما در این صورت دیگر فرصت بازی کردن در یک تیم بزرگ را از دست خواهم داد. مشخصا به کشور خود باز نخواهم گشت، من در سن 17 سالگی بلژیک را ترک کردم و به پیاچنتزا در ایتالیا پیوستم، و هرگز از این تصمیم خود افسوس نخواهم خورد.

 

راجا ناینگولان 24 ساله اکنون عضو تیم کالیاری است، وی در سال 2010 و بعد از حضور 3 ساله در پیاچنتزا به کالیاری پیوست و در طول دو فصل حضور خود در کالیاری توجه باشگاه‌های بزرگ ایتالیا را به خود جلب کرد. او فصل پیش نیز مورد توجه میلان بوده است و باید دید با توجه به علاقه‌ای که او در مورد میلان از خود بیان کرده است، آبا مسئولان میلان علاقه‌ای برای به خدمت گرفتن هافبک ملی پوش بلژیکی خواهند داشت یا خیر.خواندن مطالب زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

This is alternative content.


برای پیشنهاد این نوشته به دیگران و نظر دادن وارد شوید

برای نظردادن وارد شوید.


برچسب‎ها   رجا ریا ناینگولان کالیاری میلان یوونتوس سری آ ایتالیا